Stěhování v době kovidové


Když se potřebujete přestěhovat, nezastaví vás určitě ani pandemie. To stejné platí pro stěhovací firmy. Stěhování normálně pokračuje, jen musí stěhováci dodržovat určité podmínky. Nosí roušky, nestýkají se se zákazníkem, používají dezinfekční prostředky, po každém stěhování vydezinfikují stěhovací auto, ale jinak pracují tak jako vždycky.

Pracovníci musí být zdraví

Základem asi každé stěhovací firmy je v současné době důraz na to, aby jejich pracovníci chodili do práce jen když jsou zdraví. Když má někdo v práci koronavirus, může tak poslat do karantény celou firmu. A to samozřejmě nikdo nechce, hlavně v případě, že už jsou nasmlouvaní zákazníci, kteří potřebují přestěhovat.

Sbalte se ideálně sami

Ideální je, když se lidé v této době balí sami, a stěhováky si zvou jen na převoz věcí do nového bydlení. Když se balíte sami, můžete si nakoupit praktické obalové materiály jako jsou bublinkové fólie, kartonové krabice, přepravky, stretch fólie apod.

Kdo vás přestěhuje

Když se rozhodnete využít služeb stěhovací firmy a nebudete se stěhovat svépomocí, pak se vyplatí oslovit zkušenou firmu, kterou vám někdo doporučí, případně si najdete reference, nebo vám je jen přes webové stránky sympatická. Při stěhování z Prahy, do Prahy nebo po Praze, můžete oslovit například ostřílenou stěhovací firmu Tavočer.

Comments are closed.