Přestěhování kanceláře do Prahy

Praha jako milionové město je lukrativní místo pro rozvoj podnikání v mnoha oborech. Chystáte se přestěhovat celou firmu, její pobočku či jen kancelář do Prahy? Máte-li zajištěno vhodné místo, objednejte si profesionální stěhovací firmu. Ta vám přestěhuje kancelář během velmi krátké doby a vy tak můžete rychle začít znovu pracovat. Pro stěhování do Prahy se vyplatí oslovit pražskou stěhovací firmu.

 

Stěhování bez omezení provozu

Některé stěhovací firmy jsou schopny vás přestěhovat tak, že to téměř nenaruší chod vaší společnosti. Kanceláře a firmy se dají stěhovat jednorázově o víkendu, ve svátek či postupně po večerech tak, aby byl provoz omezen jen minimálně. Kvalitní firmy si ani neúčtují žádné příplatky za stěhování o víkendech, ve svátek či v noci. Celé stěhování proběhne podle vašich představ, rychle, organizovaně a bezpečně. Vše se dá zařídit tak, že stěhování provoz firmy či kanceláře příliš nezasáhne.

 

Balení, demontáž a montáž nábytku, stěhování IT techniky

Kromě samotného stěhování, tedy přenesení sbalených věcí do přistaveného stěhovacího auta, bezpečného převozu věcí a poté jejich vynesení do nového objektu, máte možnost v rámci stěhování využít i související služby – balení věcí, demontáž a následná montáž nábytku, ohleduplné stěhování IT techniky či stěhování těžkých břemen. Zkušené stěhovací firmy umí zajistit vše, co se stěhování týče tak, abyste neměli se stěhováním zbytečné stresy.

 

Zapůjčení obalových materiálů zdarma

Chcete-li se sbalit sami, což je alespoň částečně v podstatě nutné, můžete si od stěhovací firmy zapůjčit stěhovací přepravky, kartonové krabice i jiné obalové materiály. Využijete-li jejich služeb, zapůjčí vám obaly zdarma. Chcete-li si sami obaly nakoupit nebo se dokonce přestěhovat svépomocí, podívejte se na jednoduchý a velmi užitečný web na www.obalove-materialy.cz. Zakoupíte zde stěhovací pomůcky, bublinkové fólie, stretch fólie, přepravky, kartonové krabice, lepící pásky, ochranné rohy, provázky a vše, co je ke stěhování potřeba.

Comments are closed.